درباره ما

همه چیز درباره تراما …

مجموعه بازرگانی کافل

بر آن شدیم تا به وظیفه اخلاقی خود که همانا خدمت به شما مردم عزیز ایران است عمل کرده و با توجه به گستردگی شبکه بازار و صرفه جویی در وقت و انرژی شما عزیزان، محصولات و خدمات در خور شخصیت والای شما را معرفی کرده و خالق یک حس خوب و ماندگار به واسطه مصرف آن در وجود شما باشیم.

هدف اصلی ما ماندگاری این حس رضایت می‌باشد، در نتیجه سعی برآنست تا با ارائه بهترین خدمات پاسخگوی مناسب به همه نیازهای شما عزیزان در حوزه تخصص خود در اسرع وقت باشیم.

شبکه تجارت استوناوند در سال ۹۳ با تجربه کاری ۱۰ساله تمام اعضای خود در زمینه های تجارت، بازرگانی و محصولات الکترونیکی شروع به کار کرد و توانست در مدت زمانی کوتاه در حوزه فلشهای اختصاصی و تبلیغاتی و همچنین پاوربانکهای مختلف با استانداردهای بالای جهانی با موسسات و بانکها و شرکت‌های خصوصی صاحب نام به تفاهم و قرارداد کاری برسد. همچنین شبکه تجارت استوناوند قادر است با توجه به آشنایی کامل با بازارهای بین المللی بخصوص شرق و جنوب شرق آسیا علی الخصوص کشور چین، تمامی نیازها کالایی و صنعتی اشخاص حقیقی و حقوقی را برآورده سازد.

شبکه تجارت استوناوند هدفها و افقهای والا و ارزشمندی را در چشم انداز و آینده شرکت برای خود ترسیم کرده استو امید است با کمک همه شما خوبان دستیابی به این هدف برای ما سهل و آسان گردد.

اصفهان، دکتر شریعتی، کوچه ۱، پلاک 30

 

۰۹۱۳۷۳۹۶۴۳۷                          03136272027
Trama.ir                       Info@Trama.ir